CONTINENT.EDUCATION
ТОП-5 У ПОШУКУ КВАРТИРИ
Перш ніж почати пошук квадратних метрів, варто визначитися зі своїми бажаннями та вимогами до них.

Для цього треба відповісти собі на 5 простих питань.
Навіщо мені квартира?

- Бо я хочу в ній жити. Тоді треба шукати житло в інфраструктурно розвиненому районі, зі зручною транспортною розв'язкою. Квартира має бути з просторим плануванням, поруч має бути садочок та школа.

- Бо я хочу здавати квартиру. Тут треба обирати житло з теж гарною інфраструктурою, з парковкою, з транспортним сполученням. А от планування не так важливе, адже на будь-яке планування знайдеться клієнт.

- Бо я хочу інвестувати гроші в квартиру, а потім перепродати її і заробити на цьому. У цьому випадку треба гарно розібратися у ринку нерухомості і зрозуміти привабливість об'єкту для покупців. Навіть якщо ЖК будується у віддаленому від центру районі, але з якісних матеріалів та у майбутньому із потужною власною інфраструктурою, - то попит на квартиру буде і інвестиція буде вдалою.


Який у мене бюджет на купівлю квартири?

Це дуже важливе питання, адже, розраховуючи на певну суму, ви одразу скорочуєте собі пошук квадратних метрів: не витрачаєте і свій час, і час працівників відділів продажу або рієлторів. Інша справа, якщо до вашої суми зможуть докласти родичі або друзі якусь частину - тоді можна збільшити коло пошуку і розглянути більше варіантів.


Де я хочу купити квартиру?

Тут відповідаємо на наступне питання: а хто буде в цій квартирі жити?

Якщо в ній будеш жити ти з родиною, то треба обирати гарне планування, доступ до розваг на свіжому повітрі для дітей, наявність поруч освітньої інфраструктури, магазинів, медичної сфери.

Якщо в ній будуть жити твої батьки, то важливо поруч мати парки та сквери для прогулянок, банківські відділення, аптеки, продуктові магазини, лікарні, пошти.

Якщо в квартирі будуть жити орендарі, то важливо мати поруч транспортну інфраструктуру, адже ті, хто винаймає житло, як правило, економлять на проїзді.

Мені потрібна квартира з ремонтом чи без?

Якщо ви на початку вибору квартири не відповіли собі на це питання, то час пошуку значно збільшиться. Якщо все ж таки ви обираєте квартиру з ремонтом, то зверніть увагу, що він може бути різним:

із нових та якісних матеріалів
: тут вам нічого не доведеться перероблювати, треба буде лише переїхати до квартири і насолоджуватися в ній комфортним життям

в якому вже жили люди
: жили, значить робили ремонт під себе і він має бути якісним. Можливо, вам доведеться вкласти кошти в косметичний ремонт такої квартири.

який зробили абияк
- на продаж: при перегляді такої квартири треба звертати увагу на кожен міліметр ремонту, адже, як правило, матеріали використовують найдешевші, а сам ремонт роблять нашвидкоруч - перероблювати треба буде однозначно.

дуже старий ремонт
: логічно, що все треба повністю перероблювати.
Як швидко мені треба квартира?

Якщо ви купуєте квартиру у новобудові, то прийміть той факт, що часто забудовники не здають будинки вчасно, адже на це впливає безліч чинників, які не залежать напряму лише від самого забудовника.

Якщо обираєте квартиру на вторинному ринку нерухомості, то треба обов'язково у продавця уточнити, коли він готовий буде до угоди. Адже дуже часто бувають випадки, що квартиру продають, але ще півроку планують в ній проживати.

Матеріал взято із книги Ксенії Будяк "Як купити квартиру або сам собі ріелтор"
Більше цікавої інформації на нашій сторінці Facebook та Instagram.
Підписуйся!
Made on
Tilda