continent town house
Що таке таунхаус від Strakhovskyi Group?
«З чим у Вас асоціюється слово таунхаус?»
Андрій Страховський
Засновник компанії "Strakhovslyi Group"
Ми певні, у багатьох це будинок, який побудований за містом, в оточенні природи і з щоденним ранковим співом пташок.
Проте чи швидко по часу з-за міста діставатися до місця роботи, чи зручно дітям ходити до школи та садочку, чи є поруч необхідна інфраструктура, транспорт?
І головне: чи підходить такий варіант житла сім`ї, яка хоче власний будинок, але звикла до життя у місті?

Підходить, якщо мова йде про таунхауси C`House від Strakhovskyi Group
1
Розташування
Наші таунхауси знаходяться у межах міста, - тому ви без проблем дістанетесь до будь-якої точки Ірпеня та Бучі, до сусідніх міст, і до Києва як на власному авто, так і на громадському транспорті: поруч зупинка маршрутних таксі та електричка.
2
Інфраструктура
Наші таунхауси побудовані всього у 5 хвилинах ходьби від центру міста, - тож вся необхідна інфраструктура поруч: супермаркети, медичні установи, розважальні центри.
Інфраструктура ЖК Continent, що поруч, теж поступово наповнюється цікавими бізнесами. Більш того, у 50 метрах від будинків вже зовсім скоро почне працювати новий сучасний торговий простір у вигляді базару.


Від наших таунхаусів до школи чи садочку всього 5 хвилин, а це означає, що ви не витрачаєте багато часу на те, аби довезти своїх дітей до навчальних закладів.

3
Доступність ЖК Continent
Кожен мешканець наших таунхаусів має безперешкодний доступ до зручностей закритої території ЖК Continent: sport-zone із сучасними вуличними тренажерами, та надійний дитячий майданчик з різноманітними гірками, гойдалками та цікавими перепонами.
Залишились питання?
© 2020 All Rights Reserves
Facebook | continent.ua
Made on
Tilda